Жаңалықтар » Жібек жолы

Жібек жолы

Сианьда «Цифрлық Жібек жолы» форумы ашылды 2310
ЮНЕСКО-да Ұлы дала халықтарының әлемдік өркениетке қосқан үлесі талқыланды 10780
Ұлы Жібек жолы бойымен жүретін пойыз алғаш рет Қазақстан, Өзбекстан және Тәжікстанды байланыстырады 6886
Жібек жолынан Орта дәлізге: Венада түркі өңірінің көлік болашағы талқыланды 3949
Қазақстан мен Өзбекстан Жібек жолы бойымен бірлескен туристік бағыт қалыптастыруда 8844
Алматыдан теміржол турлары: Жібек жолы керуендерінің ізімен 6908
Қазақстан мен Қытай Цифрлық Жібек жолын кеңейту аясында күш біріктіруде 11187
Мадридтегі таныстырылым: Қазақстан – Шығыс пен Батысты тоғыстырған Ұлы Жібек жолының күре тамыры 7645
Қытай стиліндегі жаңғырту және Орталық Азияның ортақ болашағы: тоғысқан тұстар мен келешек келбеті 12188
"Жібек Жолы" өткізу пунктінің жабылуына байланысты жаңа бағыттар 11935
Өскемендегі ШҚТУ «Лу Бань шеберханасы»: болашақ инженерлерге арналған озық технологиялар жылы 16874
Жібек жолының археологиялық мұрасы елдер арасындағы ынтымақтастықты нығайтады 20372

«DKnews.kz» халықаралық ақпараттық агенттігі Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігінде тіркелген. Есепке қою туралы куәлік № 10484-АА 2010 жылдың 20 қаңтарында берілді.

Как разместить агитационные материалы политическим партиям на DKNews.kz

Тақырып
Жаңарту
МИА «DKnews.kz» © 2006 -